O mnie

Dawid Łomnicki

Od 2013 roku prowadzę szerokie działania na rzecz rozwoju sportu, będąc promotorem zdrowego i aktywnego trybu życia głównie poprzez trening z własną masą ciała. Jestem założycielem Street Workout Racibórz, Współzałożycielem Polskiego Związku Kalisteniki i Street Workout'u, Organizatorem pokazów, zawodów, warsztatów i akcji Street Workout w całej Polsce. Sportowcem, przedsiębiorcą i inspiratorem. Doradzam i nadzoruję realizowane przez Urzędy Miast i Gmin oraz osoby prywatne, projekty parków do ćwiczeń Street Workout w całym kraju.

Dlaczego warto podjąć ze mną współpracę?

Ze wzgledu na wartości i cel mojej misji. Jest nimi faktyczna, prawdziwa chęć zmiany życia ludzi z którymi mam przyjemność pracować. Wiele lat temu zostałem zainspirowany do zmiany stylu życia, a dzięki podjęciu działań i motywacji płynącej od idoli, moje życie nabrało kolorów i wyrazistości.

Moją misją jest dzielenie się tym co sam otrzymałem. Przekazywanie sportowej pasji, wiedzy oraz uświadamianie ludzi o ich wyjątkowości i nieograniczonych możliwościach to cel mojej działalności . Utrata zbędnych kilogramów to tylko kropla w morzu korzyści płynących z niesionych przy tym wartości.

Osiągnięcia

Galeria

Oferta

POKAZY STREET WORKOUT

Pokaz umiejętności Street Workout cechuje się niesamowitą efektownością i zapewnia świetne widowisko na wydarzeniach miejskich, firmowych czy prywatnych. Idealny sposób na uatrakcyjnienie Twojego wydarzenia, nie zależnie od jego rodzaju i publiczności. Pokazy inspirują, motywują nowych zapaleńców i pokazują, że w życiu wszystko jest możliwe.

Oferta Pokazy
Oferta Pokazy

WARSZTATY

Warsztaty są narzędziem które pozwala zrozumieć trening z własną masą ciała. Ćwiczenia przedstawiane krok po kroku pod okiem doświadczonego instruktora pozwalają bezpiecznie rozwijać ciało, przygotowując do cięższych ewolucji. Od tego zaczyna się przygoda z treningiem kalistenicznym, prawidłowa technika wykonywania ćwiczeń jest kluczowa i decydująca o prawidłowym rozwoju.

NADZÓR REALIZACJI PARKU STREET WORKOUT

W całej Polsce pojawia się coraz więcej urządzeń do treningu z własną masą ciała. Moda na aktywność fizyczną powoduje wysyp firm, które podejmują się realizacji sprzętu do ćwiczeń. Powstaje niestety wiele nieodpowiednich, a często niebezpiecznych parków Street Workout. Praktyk, ekspert w tej dziedzinie jest najodpowiedniejszą osobą do wytyczenia właściwej specyfikacji sprzętu, który spełni wymagania użytkowników i zapewni bezpieczeństwo przy ćwiczeniach.

Oferta Budowa
Oferta Pokazy

ORGANIZACJA ZAWODÓW/AKCJI STREET WORKOUT

Organizacja zawodów to fantastyczny pomysł, gdy postawiona już konstrukcja ma być oblegana i cieszyć się zainteresowaniem. Wydarzenia takie inspirują bowiem osoby, które chciałby rozwinąć swoje umiejętności. W 2013 roku zostałem zainspirowany przez idolów którzy potrafili już robić z ciałem wszystko... Dzięki doświadczeniu oferuję świetną organizację i przeprowadzenie niezapomnianego eventu, na który wybiorą się zawodnicy z całej Polski i nie tylko. 

Opinie

"Dawid Łomnicki jest znanym i cenionym w Raciborzu propagatorem sportu i zdrowego stylu życia. Od 2013 roku przewodzi grupie Street Workout Racibórz, przy współpracy z którą w naszym mieście powstały cztery place do ćwiczeń z własną masą ciała. Jego doświadczenie i fachowa wiedza,a także zaangażowanie w realizowane przy jego współudziale projekty stawiania konstrukcji do ćwiczeń w naszej ocenie pozwoliły stworzyć najlepsze możliwe warunki treningowe dla naszych mieszkańców."

Prezydent Miasta Racibórz Mirosław Lenk

"Z Panem Dawidem mieliśmy okazję współpracować dwukrotnie przy okazji naszych imprez sportowych: Alter Sport Festiwal 2017 i oraz zawodach siłowych WiP 2017. Zapewnił profesjonalną, mobilną konstrukcję do ćwiczeń Street Workout i przeprowadził szkolenie z tej dyscypliny na bardzo wysokim i profesjonalnym poziomie. Niewątpliwie było to ciekawe doświadczenie i bardzo udana i trafiona atrakcja dla uczestników naszych imprez."

Rafał Tymusz - dyrektor MOSiR Rybnik

„Dawid Łomnicki jest znanym i cenionym propagatorem sportu i zdrowego stylu życia. Mieliśmy przyjemność współpracować z Panem Dawidem podczas organizowanego Gminnego Dnia Dziecka w 2018 roku. Pokaz oraz warsztaty Street Workout-u były wykonane przez Pana Dawida Łomnickiego w sposób profesjonalny, na bardzo wysokim poziomie. Co ważne, warsztaty prowadzono w sposób interesujący, z uwzględnieniem zróżnicowanego wieku zainteresowanych osób – przedziału 7-18 lat. Współpraca na każdym etapie realizacji przebiegała sprawnie i bez zarzutów.”

Sebastian Baca – Wójt Gminy Branice

Partnerzy